Mari blogi.!

Tahaksin täna välja tuua Mari blogi. Kuskil kuu tagasi sattusin tema blogile ja oli kohe miski, mis tõmbas ligi ja sundis tema  pilte aina tõsisemalt ja sügavamalt vaatama. Meeletu rahu, sügavus ja unustus – mäletan, need  olid minu esimesed mõtted Mari piltide kohta. Mõeldud tehtud – otsustasin talle kirjutada, et ta endast ja oma sidest fotograafiaga lähemalt räägib. Ja täna potsataski minu meilile sügav kiri, koos mitme ja mitme pildiga.

Aga natukene lähemalt sellest preilist.
Mari on Tartu tütarlaps, kes avastas enda jaoks fotograafia 5 aastat tagasi ja sellest  viimased 3 aastat on ta keskendunud filmile pildistamisele.  Kindlat lugu tal rääkida ei ole, mis teda fotograafiani on viinud, küll aga väärib tsiteerimist lause üks osa “..pigem tahtsin ma enda tundmusi kuidagi püüda ja valguse, värvide ja maailma ilu läbi emotsiooni luua sõnadeta mõtetest”.  Miskipärast arvan, et just see jupike lauset kirjeldab  teda kõige paremini.

Marid on inspireerinud tugevalt loodus, eriti loomad veelgi rohkem aga linnud, sest nemad on ausad… ja on veel miskit, mida ei nähta, kui ei osata vaadata – haldjad, jumalannad ja hingused.   Seda kõike püüab ta jäädvustada – kommenteerides, ” üritan pildistada unistavaid ja pehmeid emotsioone, mida on kerge haarata ja mille ilusaga on lihtne end hõljuvalt tunda.”

Varasemalt kasutas Mari pildistamiseks palju Zenit  E-d, nüüd aga satub silmadele  enamasti Pentax asahi spotmatic f ja harva ka Lubitel 166b.

Et tutvuda Mari loominguga lähemalt, tuleb kindlasti külastada  tema blogi; LINK!!

Mõned pildid tema loomingust:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: